skarpety coolmax

Bielizna termoaktywna jest dość przydatna przy profesjonalnym uprawianiu sportów zimowych i nie tylko.

Takie umożliwią zatrzymanie ciepła przy odpowiednim przepuszczaniu wilgoci.

Artykuł o odzieży termoaktywnej.

Wydatki na początek

skarpety coolmaxKiedy zaczynasz uprawiać sport to ćwiczysz tak na prawdę w byle czym, pierwsze lepsze spodnie i koszulka.

W sumie na początku nie warto wydawać dużych pieniędzy na sprzęt czy ubranie, ponieważ nie wiadomo czy zostaniemy przy danej dyscyplinie.

Później jednak warto poszukać lepszego ubrania i sprzętu. Nie zawsze najdroższe oznacza najlepsze i tyczy się to nie tylko sprzętu sportowego, ale również wielu innych rzeczy.

Warto trochę poczytać fora dyskusyjne jeżeli mamy zamiar kupić np.
ubranie danego producenta. Zwłaszcza, jeżeli ćwiczymy intensywnie, bo przecież ubranie musi być przede wszystkim wygodne.

Wybór odzieży do ćwiczeń

Firmowe ciuchy sportowe mogą wydawać się przereklamowanie, jednak warto chociaż raz spróbować sobie porównać zwykłą bawełnianą koszulkę i koszulkę termoaktywną renomowanej firmy.
Wyniki takiego porównania pokażą czy konkretnie dla Ciebie koszulka z wyższej półki jest potrzebna, anie każdy takich potrzebuje.

Z pewnością odzież termoaktywna jest polecana dla osób ćwiczących dużo i intensywnie. Ludzie, którzy obficie się pocą podczas wysiłku powinni raczej w takie ubranie, a nawet bieliznę, zainwestować.

Zmniejsz ona odczucie dyskomfortu, a bielizna pomoże zachować większą higienę podczas długiego wysiłku fizycznego

Czym jest coolmax

Coolmax ? opracowane przez koncern DuPont nowoczesne włókno poliestrowe przeznaczone do produkcji bielizny termoaktywnej.

Jest to również zarejestrowany znak towarowy tego koncernu.

Jego głównym zadaniem jest zapewnianie dobrej wentylacji ciała i utrzymywanie suchej powierzchni skóry. Włókno Coolmax posiada przekrój złożony z czterech lub sześciu okręgów, pomiędzy którymi znajdują się przewężenia.

Taka budowa włókna zapewnia znacznie lepszą, w porównaniu do włókien naturalnych (np.

bawełny), oddychalność oraz odprowadzanie wilgoci z powierzchni ciała.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Coolmax.
Dodane: 03-08-2016 12:32

Tagi: sport odzież moda ubranie termoaktywna odzież

Widok do druku:

skarpety coolmax

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: