Pożyczamy kasę z banku

Dodane: 07-08-2014 16:47
Pożyczamy kasę z banku Polacy zbyt często sięgają po karty kredytowe oraz pożyczki konsumpcyjne, często są to relatywnie małe kwoty. Wiemy, że nie wszystko można sfinansować za pomocą własnych środków (zwłaszcza, jeśli ich brak), bywa że kredyt jest po prostu koniecznością,...Polacy zbyt często sięgają po karty kredytowe oraz pożyczki konsumpcyjne, często są to relatywnie małe kwoty. Wiemy, że nie wszystko można sfinansować za pomocą własnych środków (zwłaszcza, jeśli ich brak), bywa że kredyt jest po prostu koniecznością, ponieważ tych wydatków nie da się uniknąć.

Jedną z takich sytuacji może być remont domu, lub mieszkania. Czasami nie chodzi o przemalowanie ścian, czy położenie paneli na podłodze, ale na przykład o zakup opału, czy też instalacji grzewczej. Ciężko przełożyć remont na później, jeśli z dachu cieknie. W takich wypadkach, jeśli nie mamy odpowiednich środków, to trudno - po prostu trzeba wziąć kredyt.

Jak zaciągnąć taki kredyt i nie popełnić błędów? Banki mają bogatą ofertę kredytową, jednak nie zawsze najkorzystniejszą da nam bank, w którym mamy konto. Tak, mają pełną historię wpływów, więc obliczenie zdolności kredytowej jest szybkie. Pamiętajmy, że nie tylko oprocentowanie kredytu ma znaczenie. Może ono wydawać się bardzo niskie, jednak... jest jeszcze prowizja. Zanim skorzystamy z oferty, dobrze podliczmy wszystkie koszty, sprawdźmy czy nie żadnych ubezpieczeń, czy innych dodatkowych kosztów. pożyczki pod zastaw złota szczecin